(Hirdetés azonosító: 82348838) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Recepciós
Cégnév: Schibsted CMH Kft. (Jófogás/Használtautó)

Egy fiatalos csapatot keresel, ahol hasznos tagja lehetsz a szervezetnek? Kedves vagy, sokat mosolyogsz és szívesen segítesz a munkatársaknak? Ha tudnál napi 6 órában egy díjnyertes iroda recepcióján dolgozni, akkor olvass tovább!

Az alábbi feladatokkal kell megbirkóznod, ha nálunk dolgozol:

- Bejövő vendégek, posta, futárok, ételszállítók fogadása,
- Tárgyalók rendben tartása,
- Irodai ügyintézés,
- Adminisztráció,
- Az irodavezető munkájának segítése,
- Postai, banki ügyintézés.

Elvárásaink veled szemben:

- Fontos, hogy legyen már érettségid,
- Nem árt, ha van némi tapasztalatod is,
- Magabiztosan tudd kezelni a számítógépet,
- Légy kedves és, ha a munkatársak megoldhatatlan kérésekkel állnak elő, lásd meg benne a kihívást,
- Beszélj angolul, ez szükséges egyrészt a nem magyar ajkú kollégák, másrészt a hozzánk érkező vendégek miatt is,
- Dolgozz velünk minden hétköznap 10-16 óráig ,
- Ha gyermeked mellől térnél vissza a munka világába, vagy épp felsőfokú tanulmányokat folytatsz, nagyon szívesen várjuk jelentkezésed.

Még néhány dolog, ami nem árt:

- Légy elkötelezett a munkád iránt, törekedj az egyre jobb teljesítményre.
- Ha segítségre van szükséged, ne tartsd magadban, szívesen segítünk.
- Hosszútávon tervezz velünk, mert mi sokáig szeretnénk veled dolgozni.
- Érezd magad jól a mi meglehetősen vegyes, fiatal szellemiségű, lendületes csapatunkban.
- Ne okozzon gondot egy XIII. kerületi, díjnyertes irodában történő munkavégzés.
- Ha elhívnak a kollégák munka után egy bambira, ne lepődj meg!

Amit mi kínálunk cserébe a versenyképes fizetés mellett:

- Nálunk a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz.
- Csapatunk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely.
- Tőlünk folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
- Nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
- Ha kutyatulajdonos vagy és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is behozhatod magaddal.
- Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói clubunkhoz.
- És persze van kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts, cafetéria és bonusz, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés és All You Can Move kártya is.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy az alábbi linken keresztül küldd el önéletrajzodat, és, hogy miért dolgoznál velünk szívesen:

Ha a linken keresztül nem tudsz jelentkezni, akkor kattints a Kapcsolatfelvételnél található Jelentkezés gombra,

Ha pályázati anyagod összecseng az elképzeléseinkkel, felvesszük veled a kapcsolatot.
Feladás dátuma: november 11. 17:59.
Az álláshirdető adatai

Bemutatkozás

A Schibsted Media Group 30 országban 6900 alkalmazottat foglalkoztató nemzetközi médiacsoport. A vállalat célja, hogy a 3 általa képviselt területen, melyek az apróhirdetések, a befektetések és a média globális vezetővé váljon. A Schibsted magyarországi vállalata a Schibsted Classified Media Hungary Kft. jelenleg két vezető márkával, a Jófogás és a Használtautó brandekkel van jelen a hazai e-kereskedelmi piacon. A Használtautó 2010-ben egy online autós magazin indításával, az Autónavigátorral bővítette portfólióját.

Schibsted Állások adatkezelés

Schibsted Állások adatvédelmi tájékoztató / nyilatkozat megtekintése

Térkép

A bolt további hirdetései

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE