Bruttó bér: 760  Ft Bruttó bér: 820  Ft Bruttó bér: 720  Ft Bruttó bér: 820  Ft Bruttó bér: 770  Ft Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 780  Ft Bruttó bér: 1 000  Ft Bruttó bér: 740  Ft Bruttó bér: 730  Ft

Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Telekommunikációs munkatárs

Telekommunikációs munkatársat keresek heti 2-3 napban, alkalmanként 2-3 órás intervallumban végezhető munkára.
Nem kell eladni semmit :-), ingatlanokkal kapcsolatos telefonhívásokat kell lebonyolítani, betanítás van a munka megkezdése előtt, jó fizetés, megegyezünk.
Ha rugalmasan végezhető pár órás kereset kiegészítésre van szükséged, kitartó vagy és jó kommunikációs készségekkel rendelkezel, itt a helyed.Munkavégzés helye lehet Budaörs, vagy II. kerület választásod szerint.
További információkért az alábbi telefonszámon vagyok elérhető:
+36703428598
Feladás dátuma: szeptember 5. 12:43.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel