Online marketing Vezérhangya- Heti 3-4 nap - Vállalkozóként is !

Bruttó bér:

800 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 13., 14:12
Üzleti
Multirégió
Fejér, Komárom-Esztergom, Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

Cégnév:
Textilklinika - Tailors.hu - Budapest - Belváros

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Online marketinges

Leírás

Téged keresünk, ha szeretnél példaképpé válni:

- változatos, érdekes munkát, kihívást keresel?
- szeretsz a Szakikkal együtt dolgozni, képes vagy a csapatmunkára
- szorgalmas és kitartó vagy
Akkor Téged keresünk!

Weboldalaink kezeléséhez keresünk megbízható, munkájára igényes kollégát (vállalkozót, diákot / friss diplomást / kisgyermekes anyukát is).

I. Női munkatárs érdeklődési kör szerint:
ruha, lakástextil, divat > ruhaklinika.hu , kulteri-parnamatrac.hu, tailors.hu, tuxedo-suit.hu

II. Férfi munkatárs érdeklődési kör szerint:
kültéri árnyékolók, napvitorla, függönykarnisok, tartószerkezetek, hangszigetelések helyszíni szerelések, felmérések > szolgaltatocentrum.eu, ponyvaklinika.hu

Munkaidő:

-Teljes-, részmunkaidőben is
Heti 3-4 napot / 4-8 órát számítunk Rád.
A beosztás rugalmas, mindent meg tudunk beszélni.
A legjobb lenne: egyik héten 3 nap, másik héten 4 nap.
Utazási költséged is megtérítjük.
Vidékieknek szállás is megoldható. Heti 1-2 éjszakára is.

Kereseti lehetőség:

Főállásban > Nettó 400 - 800.000 Ft/hó + juttatások

Másodállásban > Nettó 200 - 400.000 Ft/hó + juttatások

Amit kérünk:

- Wordpress (és joomla) weboldalainkon szakmák szerinti tartalomfejlesztés, szövegírás, SEO és a Vizuális kommunikációs kollégával együttműködés
- GYIK (gyakori kérdések és válaszok) bővítés az alábbi weboldalakon: ruhaklinika.hu, textilklinika.hu, hoszigetelofuggony.hu
- Pozitív vélemények megválaszolása (FB, Google)
- Google helyoldalak, térkép aktualizálása
- Feladatkiadás külsős hirdetéskezelőknek (Adwords)
- Woocommerce webáruházunk kezelés, frissítés
- Social media (Facebook, Instagram, Youtube) bejegyzés írása > feladatkiadás gyakornokoknak, Egyetemistáknak

Előny:

- szakmával rendelkezel
- termelésben, szolgáltatásban, vállalkozásban tapasztalattal rendelkezel
- született rátermettség, vezetővé válás szándéka

Amit nyújtunk:

Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség
Családias légkör, rugalmas munkaidő
Belvárosi munkahely, jó megközelíthetőség
Mindent meg tudunk beszélni!

Küld el az arcképes önéletrajzod a karrier[kukac] textilklinika.hu e-mail címre.
A tárgyban tüntesd fel, hogy Online marketing vezérhangya!

Kísérőlevélben írd meg, hogy heti hány napot / napi hány órát tudsz vállalni.
2 hetente szombaton tudsz-e 6-8 órát dolgozni?
(Cserébe hétköznap szabad napot is adunk.
Hétvégi pótlékot és ebédet is választhatsz.)
Írd meg kéréseidet, a fix elfoglaltságaidat és miután megnézted a weboldalainkat a kérdéseidet is.

A személyi ügyekkel hétköznap 14 - 17 h között tudok foglalkozni:

Forrai Péter
30-944-9944
Kérlek SMS-t küldj!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 96281386