Kerület: VII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Pénztáros

SPAR-Cityr élelmiszer áruházunkban azonnali kezdéssel keresünk vonalkódos rendszerben gyakorlott vagy szakképzett eladó-pénztáros (árufeltöltéssel) munkatársakat.

198.000,-FT Brutto-kiemelt bérezés,( alap. BKV teljes bérletterítés,E:UT: )
Csapatunkban kölcsönösen elvárjuk egymástól a tisztességes helytállást minden munkakörben, hogy ezáltal értéket teremthessünk vásárlóink számára.

Ha mindez érdekel, várjuk jelentkezésedet.

Jelentkezni , fényképes önéletrajzzal az alábbi címen: mr.laszlokun@gmail.com vagy személyesen
SPAR-Partner
Budapest 1073 Király utca 35-37.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel