(Hirdetés azonosító: 79730991) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 770  Ft / óra Bruttó bér: 780  Ft / óra Bruttó bér: 810  Ft / óra Bruttó bér: 830  Ft / óra Bruttó bér: 820  Ft / óra Bruttó bér: 830  Ft / óra Bruttó bér: 1 000  Ft / óra Bruttó bér: 720  Ft / óra Bruttó bér: 700  Ft / óra Bruttó bér: 830  Ft / óra
- 26 % Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr
Cégnév: Group5 Security Kft

Budapest és agglomerációjában vagyonőri igazolvánnyal, rendezett papírokkal várjuk vagyonőrök jelentkezését SPAR üzletek őrzésvédelmi feladatainkat ellátására.

BeugrÓs és ÁllandÓ munkarendre is keressük új kollégáinkat, hosszú távra, versenyképes jövedelem biztosítása mellett.

Amit elvárunk:
- Ápolt külső
- Jó kommunikációs készség
- Pontos munkavégzés és szolgálat vezénylés betartása
- Érvényes vagyonőri okmányok

Amit biztosítunk:
- 1 000 Ft /óra munkabér
- Napi 12-15 óra munkalehetőség (Üzlet nyitva tartásától függ)
- Tervezhető munkarend, előzetes vezénylés alapján történő szolgálat felvételek
- Hosszú távú munkalehetőség állandó és részmunkaidős foglalkoztatás mellett is.

Jelentkezni Frankovits Gábornál tudnak a 06 30 322 81 55 telefonszámon.
Feladás dátuma: október 14. 18:24.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel