Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó
Cégnév: Profield Kft

Szívesen fogyasztod az egészséges fogásokat, és ezeket finoman és ízlésesen tudod összeállítani is?
Akkor ez a lehetőségünk neked szól!
Jelentkezz partnerünkhöz SalÁtakÉszÍtŐ pozícióba!

Budapesten található, színvonalas éttermeink egyikében dolgozhatsz, kulturált, igényes környezetben.

A munkavégzés ideje:
- Heti 40 óra, többféle beosztásban
- Nappali, esti és hétvégi munkavégzés is előfordulhat
- Hétvégi műszak esetén a hétköznap szabad

Elvárások
- Konyhai munkához szükséges kézügyesség
- Tartós álló munka bírása

Bérezés:
- Nettó 150.000 Ft/ hó

Amit ezen kívül kínálunk:
- Ingyenes étkezés
- Munkaruházat biztosítása

Munkavégzés helyszíne (választható):
Budapest: Bécsi út, Deák tér, vagy Westend

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz fényképes önéletrajzzal az alábbi címen:
job4386@prohumanallas.hu
Tárgy: SalÁta

Kérjük, oszd meg a hirdetésünket ismerőseiddel, hátha őket is érdekli a lehetőség!
Feladás dátuma: május 3. 16:19.

Kapcsolatfelvétel