Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Sakuma Hungary Kft

Leírás

Tartalmas és izgalmas séfmunkát kínálunk!

Feladatok:
- a konyhán folyó munkák irányítása, átlátása, kézben tartása,
- a konyhai csapat támogatása és motiválása, hogy a csapat remek ételeket állítson elő: vagyis jó szolgáltatást nyújtson,
- a konyhai csapat fejlesztése,
- részvétel az étlap tartalmi kialakításában, menütervezésben,
- a konyha vezetése a higiéniai szabályokat alkalmazva és azokat betartatva,
- adminisztrációs feladatok: rendelések összeírása, dolgozói teljesítményértékelések,
- a konyha napi működésével kapcsolatos egyéb adminisztráció.

Amit kínálunk:
- versenyképes juttatás,
- nagyszerű és friss alapanyagokkal dolgozhatsz
- lehetőség minőségi ételek előállítására,
- fizetett szabadság,
- munkaruha,
- stabil, megbízható munkahely

Jelentkezz, amennyiben
- legalább 2 éves séftapasztalatod van
- jó kommunikációs képességgel rendelkezel
- pontosan dolgozol, stabil teljesítményt nyújtasz
- a szakma iránti szenvedélyed erős: örömmel főzöl, és tudsz újat mutatni,
- az aktuális ételtrendeket ismered

A jelentkezéshez kérjük, küldj egy fényképes önéletrajzot a fizetési igényed megjelölésével allas@wasabi.hu e-mail címre.
Feladás dátuma: december 8. 08:06.

Kapcsolatfelvétel