Bruttó bér: 640  Ft Bruttó bér: 800  Ft Bruttó bér: 640  Ft Bruttó bér: 560  Ft Bruttó bér: 560  Ft Bruttó bér: 648  Ft Bruttó bér: 616  Ft Bruttó bér: 640  Ft Bruttó bér: 664  Ft Bruttó bér: 632  Ft

Tulajdonságok

Kerület: IV.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás

Leírás

Segédmunkást keresek!

Kőműves mellé segédmunkást keresek azonnali kezdéssel!

Józan életű, szorgalmas segédmunkást keresek. A munka bejelentett, a kezdő órabér: 800 Ft/óra, de ha rátermett ez hamar emelkedni fog.

Előnyt jelent, ha az illető újpesti és van már kőműves mellett szerzett tapasztalata.

Kérem, ha felkeltette érdeklődését a hirdetés hívjon bátran, minden más kérdést feltehet telefonon: +36-70/381-26-91. Vagy írjon e-mail címemre: furtoslaszlo1971@gmail.com
Feladás dátuma: november 21. 09:56.

Kapcsolatfelvétel