(Hirdetés azonosító: 69750002) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 830  Ft / óra Bruttó bér: 780  Ft / óra Bruttó bér: 770  Ft / óra Bruttó bér: 810  Ft / óra Bruttó bér: 720  Ft / óra Bruttó bér: 820  Ft / óra Bruttó bér: 1 000  Ft / óra Bruttó bér: 790  Ft / óra Bruttó bér: 700  Ft / óra Bruttó bér: 820  Ft / óra
- 83 % Céges

Tulajdonságok

Kerület: IV.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás

Selejtezésre és hulladéktömörítésre valamint takarításra keresünk dolgozókat 6-15.00 óráig Dunakeszire. Újpest és Pesterzsébet irányából ingyenes céges busszal a bejárás megoldott. Br. 1.006 Forintos órabér + br. 2.000 Forintos napi bér. Jelentkezni e-mailen lehet "Dunakeszi" jeligére a toborzas@s-forras.hu címen.
Feladás dátuma: augusztus 21. 15:15.

Kapcsolatfelvétel