Shop eladó munkakörben keressünk kollégát

Bruttó bér:

310 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Gyz Petrol 2016 Bt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Eladó

Leírás

Shop-eladó/töltőállomás kezelőt keresek!

19. Kerület, Ady Endre út

Miért MI?
' ' rugalmas munkavégzés
' ' fejlődni tudsz és új szakmákat ismerhetsz meg
' ' legfrissebb, trendi munkakörnyezetben dolgozhatsz, ahol mindig van kávé (Fresh Corner)
' ' új ismeretségekre tehetsz szert, itt mindig középpontban lehetsz, mert változatos munka, itt mindig történik valami
' ' ha segítség kell, mindig van melletted valaki
' ' karrierlehetőség
' ' nem baj, ha még nem tudod mihez kezdenél, ez a munka nem igényel szakképesítést
' ' szeress pörögni és adott esetben bírd a gyors tempót
' ' fontos, hogy legyél rugalmas, mert itt nincs két egyforma nap
' ' szeress emberekkel dolgozni, és tudd meg is értetni magadat
' ' Fontos az alkalmazkodás, mert többféle munkafolyamattal is találkozol a nap során
' ' ne ijedj meg a könnyű fizikai munkától
' ' fix munkahely! Barmilyen gazdasagi visszaeses is van, itt mindig lesz helyed!

Mit Kinálunk?

' ' Adómentességet élvezel 25 éves korig
' ' Átlátható, stabil juttatási csomag
' ' Bónuszok, ösztönzők
' ' Szakmai továbbképzések
' ' Személyzeti vásárlási kedvezmények
' ' MOL Gift kártya
' ' modern, tiszta környezet
' ' összes MOL kúton igénybe vehető személyzeti kedvezmények (üzemanyag, étel fogyasztás)
' ' rugalmas munkaidő beosztás , részmunkaidős lehetőség , akár alkalmi munkavállalóként is
' ' családias hangulat
' ' könnyű fizika munka
' ' stabil nagyvállalati háttér
' ' előrelépési lehetőség
' ' útiköltség térítés
' ' munkaruha

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a email cimen lehet.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 135567397

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód