Shop eladót és Töltőállomás kezelőt keresünk

Bruttó bér:

326 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 9., 15:13

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
KO-ZO Oil Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Eladó

Kútkezelőt keresünk nagy forgalmú IV .kerületi éjjel-nappal nyitva tartó benzinkútra.
Amit kínálunk: hosszútávú, stabil, korrekt munkahely, bejelentett munkaviszony már a betanulás időszakában is. Bruttó 326 ezer forintos alapbér+ pótlékok+ borravaló+ prémium. Állandó fejlődési-, tanulási lehetőség.
Amit elvárunk: mosolygós-, kommunikatív személyiség, minimum általános iskolai végzettség, váltott műszakokban nappali és éjszakai munkavégzés. Kezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését egyaránt várom, korhatár nélkül. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a [ e-mail cím felfedése ] címen , telefonon a 20/9826997 számon vagy az állomásvezetőnél lehet. Munkavégzés helye:1044 Bp. Pozsonyi út 1.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146313344

Jófogás alkamazás QR kód