Kiemelt!

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Kereskedelmi munkatárs
Cégnév: Triuben Bt

A Budapest XI.kerület Mezőkövesd úti MOL töltőállomást üzemeltető cég keres kútkezelői munkakörben nyitott, kommunikatív kollégát. Az ideális jelölt szeret emberekkel foglalkozni , igényes önmagára és környezetére, középfokú végzettséggel rendelkezik.
Amit kínálunk: kiváló munkakörülmény, fiatalos csapat, rendezett munkajogi feltételek, extra juttatások. Jelentkezés : Fényképes önéletrajzát a molem@hu.inter.net címre kérjük küldje el.
Feladás dátuma: október 31. 09:46.

Kapcsolatfelvétel