(Hirdetés azonosító: 79196053) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 278 240  Ft / hó Bruttó bér: 274 480  Ft / hó Bruttó bér: 293 280  Ft / hó Bruttó bér: 285 760  Ft / hó Bruttó bér: 297 040  Ft / hó Bruttó bér: 300 800  Ft / hó Bruttó bér: 263 200  Ft / hó Bruttó bér: 376 000  Ft / hó Bruttó bér: 315 840  Ft / hó Bruttó bér: 263 200  Ft / hó
Céges Multirégió Fejér, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Pest

Tulajdonságok

Kerület: XVIII.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: Gyarmati Trans Kft

Budapesti telephelyre azonnali kezdéssel gépjárművezetőket keresünk C, E kategóriás jogosítvánnyal. Belföldi, napi kiszállítási feladatok ellátására, hűtős autóra.
Kiemelt bérezés: megegyezés szerint
Feltételek: GKI és sofőrkártya, PÁV II. III., tachográf kártya
Elvárás:
rutin,
megbízhatóság,
jó tájékozódási képesség
Előny:
áru terítésben szerzett tapasztalat
Telefonszámmal ellátott önéletrajzokat a; trans.gyarmati@gmail.com címre várjuk.
Érdeklődni a 06-30/687-5582-es telefonszámon lehet.
Feladás dátuma: szeptember 12. 14:05.

Kapcsolatfelvétel