Bruttó bér: 59 200  Ft / hét Bruttó bér: 64 800  Ft / hét Bruttó bér: 67 200  Ft / hét Bruttó bér: 64 800  Ft / hét Bruttó bér: 80 000  Ft / hét Bruttó bér: 64 800  Ft / hét Bruttó bér: 59 200  Ft / hét Bruttó bér: 58 400  Ft / hét Bruttó bér: 65 600  Ft / hét Bruttó bér: 60 800  Ft / hét

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Sofőr

Leírás

ÁllÁslehetŐsÉg!!!!

Keress pénzt a jogsiddal, ha van legalább 2 éves jogosítványod és kellő elszántságod jelentkezz hozzánk sofőrnek és válogass cégünk számtalan ajánlata közül.

Partnereink számára a következő munkakörökbe keresünk munkatársakat:

- Csomagszállító futár.
- Áruterítő
- Területi képviselő
- Sofőrszolgálatos
- Pizzafutár

Versenyképes, heti bérezés, rugalmas beosztás, Azonnali kezdési lehetőség, céges gépjárműhasználat.

Amennyiben rendelkezel autóval a munkavégzéshez, akár még többet kereshetsz!!

Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a budsoformunka@gmail.com email címen.
A közvetítés díjtalan.
Feladás dátuma: augusztus 14. 19:59.

Kapcsolatfelvétel