Sofőr állás furgonra, HU-IT viszonylatra! (Pályakezdők is/ B-jogsi)

Bruttó bér:

650 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Pest

nem igényel

Cégnév:
Farkas Trans 2004 Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Teherszállító, Sofőr

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Cégünk gépkocsivezető kollégáját keresi Magyar - Észak-Olasz viszonylatra.

Pályakezdő és tapasztalt kollégák jelentkezését is várjuk, akik igényesek saját munkájukra, terhelhetőek és szeretnek csapatban dolgozni.
A felvételnél előnyt jelent a Budapesti, vagy Budapest közeli lakhely. (50 km-es körzet)

Amit kínálunk:

A munkáról:
Nemzetköziben állandó (2-3 napos) járataink vannak észak-olasz viszonylatban. (Autópályázunk Olaszországban) Állandóak az indulási és érkezési időpontok, tehát mindig tudod mikor vagy itthon és mikor vagy kint.
Nincs Hétvégézés Kint!!!
Egy olasz kanyar után a behozott importot nem kell lerakni, ugyanis belföldes kollégáink vannak, akik intézik az áru kézbesítését a magyar címeken. A nemzetközi sofőr pihenéssel tölti az idejét a következő kiindulásig.

Kocsik:
-Renault Master ponyvás furgonok. Fiatal géppark. (1-2 éves gépjárművek) Az autók hazajárósak budapesti vagy Budapest közeli lakhely esetén, ha van lehetőséged otthon parkolni biztonságos helyen. (Így nincs bejárási költség)
-Az autókban tempomat, klíma, függöny, állófűtés, gps van.

Bérezés:
Nettó 480.000 - 650.000 Ft
szabi pénz, baleset- és életbiztosítást kötünk mindenkire
Bejelentett munkaviszony
utalás minden hónap 10-ig

Elvárások:
B kategóriás jogosítvány - 3.5 t furgon vezetése
Legalább 3 éves vezetési tapasztalat
Megbízhatóság
Önálló munkavégzés
Éjszakai vezetés, terhelhetőség
Cmr, menetlevél kitöltése, vezetése
Autó tisztán tartása

Önéletrajzokat a címre kérnénk küldeni (fényképes önéletrajzot kérünk). Ha valaki telefonon szeretne elérni és az önéletrajza alapján kiválasztásra kerül, az emailes jelentkezést követően , válasz emailben elküldöm a telefonszámomat.

Várható munkakezdés: (akár) Azonnali Kezdés

Azok jelentkezését várjuk, akik hosszú távú munkában gondolkodnak, és egy olyan munkahelyen szeretnének dolgozni, ahol megbecsülik a munkájukat!

Részletesebb leírást a munkakörről (időbeosztás, szabadnapok, fizetés) emailben történt jelentkezés után küldünk.

Kérném, Hogy Csak AZOK Jelentkezzenek, AKIK Átgondolták Mivel Jár EZ A Munkakör A Gyakorlatban És Dolgozni Akarnak.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148091172

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 59 napja