Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Pultos
Cégnév: Power Sub Kft

Az Allee bevásárlókózpontban lévő Subway éttermünkbe keresünk lelkes,dolgozni akaró munkatársat.
Munkakör: pultos
Feladatok: vendégek gyors,pontos,kedves kiszolgálása,az étterem rendben és tisztán tartása,ételek előkészítése,nyitás/zárási teendők.
Elvárások: ápolt megjelenés,jó kommunikációs készség,vendégorientáltság,csapatmunka.
Amit mi nyújtunk: versenyképes fizetés,béren kívüli juttatások,személyzeti étkezés,munkaruha,rugalmas beosztás, empatikus vezető,jó csapat,stabil biztos állás.
Jelentkezés: fenykepes oneletrajzzal
kissirsom@gmail.com
Feladás dátuma: november 11. 11:38.

Kapcsolatfelvétel