Svájci építőipari munka alkalmazotti hosszú távú munkaviszonnyal

Bruttó bér:

12 500 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
sw

Külföldi munka esetén ország:
Svájc

Szükséges nyelvtudás:
német

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Építőipari munkás

Jelentkezni német nyelvű szakmai fényképes önéletrajzzal lehetséges.
Követelmények: Német nyelvtudás megléte nélkül az alábbi pozícióra pályázni sajnos nem lehetséges!
Munkakörülmények: Alkalmazotti, svájci bejelentésű, teljes munkaidős, hosszú távú, magas jövedelmű, heti fizetéses építőipari munka A-Z-ig. Közvetítői díj nélkül. Kiutazás ajánlattétel után 2-3 nappal (azonnal). Kiutazás költsége saját költséges.
Kötelességek: 18 és 45 év közötti legalább 1-2 éves gyakorlattal és alapfokú társalgási nyelvtudással rendelkező megbízható szak- és segédmunkásokat keresünk Zürich és környékére. (német nyelvtudás nélkül nem tudunk segíteni!)
Jogosítvány, autó előny!
Területek: tetőfedő/és segéd, ács/és segéd, bádogos/és segéd, kőműves/és segéd, lakatos, kertépítő/és segéd, kertész, mélyépítő/és segéd, állványépítő, gyári munkás, festő, gépi vakoló, munkagép kezelő, stb....

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 138459043

Jófogás alkamazás QR kód