Bruttó bér: 1 000 000 Ft / hó
Országos
Kerület: II.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Svédország
Munkakör megnevezése: Kőműves

Svédországi kőműves állás, Malmö a reptér közelében .
( napi olcsó járatok Budapestre és Debrecenbe )
Jó szakembvereket folyamatosan felveszünk .

Elvárások:
- magas szintű kőműves szaktudás
- B kategóriás jogosítvány
- érvényes magyar adószám ( nem szükséges a magyar állampolgárság )
- korrekt és precíz munkavégzés

Feladatok:
- klinkerezés, falazás
- vakolás

Amit kínálunk:
- hosszú távú munkalehetőség ( van 11 éve a cégnél dolgozó kollégánk )
- magas adózott jövedelem
- teljes munkaruha, szállás ingyenesen biztosítva
- rugalmas hazajárás
- hétvégi munkalehetőség
- és egy jó kollégákból álló csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem hívja munkanapokon 9-18 óra között a 00 36 20 4501050-es telefonszámot vagy fényképes önéletrajzot küldjön a :
markogaborster@gmail.com email-címre és felhívjuk .

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel