Szabász - varrás előkészítő

Feladás dátuma:

ápr 21., 17:31

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
575 Custom KFt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Szabó, Varró

Leírás

Feladatok
Te fogsz felelni:
Termékek szabásáért, kard késes és kör késes szabászgépekkel (heti 2-3 nap)
Kész nyomtatott grafikák textilre történő felvitele géppel - szublimálás, (heti 2-3 nap)
Termékek előkészítése varrásra (helyettesítés esetén)
Alapanyagok összekészítése a varrónők részére (helyettesítés esetén)
Elkészült termékek szálazása (helyettesítés esetén)
Elkészült termékek csomagolása (helyettesítés esetén)
Elvárások
Tudás amire szükségünk van:
ruhaipari tapasztalat 5 év
kiváló probléma megoldás
jó kapcsolat kialakításának képessége a kollégákkal
nagy pörgésben is nyugodtság
gyors újratervezés képessége
gyors tanulás
a szublimálása gépmagassága miatt legalább 165 cm-es testmagasság szükséges
Előnyt jelent
Tulajdonságok amiket nagyra értékelünk:
proaktivitás
akarj mindig jobbat csinálni
őszínteség
kedvesség
gondolatok, vélemények aktív kifejezése
laza, közvetlen
Amit kínálunk
Fizetés

Munkahelyi extrák
Workplace extra iconkávézó
Céginformáció

"Küldetésünk, hogy könnyedén elérhetővé tegyük az adott sporttevékenységhez tervezett kimagasló minőségű egyedi sportruházatunkat, mely a legoptimálisabb ár-érték arányt kínálja."

8 éve azzal a céllal alapítottuk ruhaipari cégünket, hogy az egyik legnagyobb magyar sportruházati gyártó legyünk. Ma már a 3 legnagyobb között vagyunk, és folyamatosan fejlődünk, csapatunk bővítéséhez keresünk új kollégát.

Egy veszprémi, és egy budapesti telephelyünk van. 16 sportágban 260.000 terméket gyártottunk, már több mint 8.000 vásárlónak. Termékeinket folyamatosan fejlesztjük, és a meglévők mellett évente 10-12 új termékkel jelenünk meg.

Alapértékeink, a kiváló grafikák, I. osztályú csak gyártóktól vásárolt olasz alapanyagok, a sportágaknak legmegfelelőbb szabásminták, folyamatos fejlesztés, pontos gyártási határidő.

Azt gondoljuk, hogy a jó munkahely alapja a kölcsönös bizalom, és tisztelet.
Szeretjük, ha a kollégáink elmondják a vezetőiknek a véleményüket, meglátásaikat. Ezeket az észrevételeket mindig komolyan vesszük, és beépítjük. Nagyon fontos számunkra, a hozzáállás, az akarat, a tanulás vágya, a lojalitás, becsületesség, és kedvesség.

Céges értékek:
-szabad szervezeti felépítés, minimális hierarchia
-nagy szabadságfok
-minimális szabályozottság
-évi 30%-os növekedés
-kitartás
-minden nagy problémának neki megyünk
-gyors döntések

Történetünk
2015. március 27. az első termék elkészülése
2016. - 10. kollégánk belépése
2017. - 50. termék fejlesztése
2018. - 25. kollégánk belépése
2019. - kollekciós termékek és a webshop indulása
2020. - 100.000 termék legyártása
2021. - 100. termék fejlesztése
2022. - 5000 vevő kiszolgálása
2023. - 250.000 termék legyártása

Küldd el fényképes önéletrajzod fizetési igény megjelölésével a email címre.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146581401

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód