Szabászati - csoportvezető - GYEK+MEO - Kiemelt bérezés!

Bruttó bér:

400 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Ruhaklinika-Szabóság

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Szabó, Varró

Bírod a pörgést, szeretsz emberekkel foglalkozni, jól megérteted magad? Kitartó vagy és jó stressztűrő képességgel rendelkezel?

Munkájára igényes és talpraesett szabászati vezetőt keresünk műhelyünkbe (min 5 év szakmai gyakorlattal!). Jelenleg arcmaszkokat, kesztyűket készítünk gőzerővel!

Hétköznap 7-21 h Hétvégén is 7-20 h Rugalmasan ! ...ahogy tudsz jönni !

Légkezelt - Klimatizált -ionizált légtisztítóval ellátott műhely a belvárosban a Blahánál !

Amit nyújtunk:
-Kiemelt fizetés !! Nettó 200.000-400.000 Ft

-Útiköltség térítés !

-Vidékieknek a szállást is biztosítjuk !
Kultúrált , belvárosi 1 - 2 szobás Airbnb lakásokban.
Mindenhez közel gyalog 2 percre.

Feladatok:
Jelenleg arcmaszkokat készítünk gőzerővel!
-gyártás előkészítés, minőség biztosítás, munkakiadás, rendelés koordináció, munka átvétel, MEO
-Szervezés, munkafolyamatok ütemezése, egyeztetések
-Folyamatos munka biztosítása a szabó-varróknak, szabászati kisegítőknek
-A varrodai feladatok koordinálása
-A munkák / termékek nyomon követése
-Minőségbiztosítás

Elvárás:
-min 5.év szakmai gyakorlat ruha, textil, méteráru szabás-varrás területen
-Előrelátás, előregondolkodás
-Rátermettség, empátia, segítőkészség
-Lelkiismeretes, pontos munkavégzés, megbízhatóság
-Jó szervezőkészség
-Terhelhetőség, kitartás, elhivatottság

Kérjük, küldd el fényképes szakmai önéletrajzod és kísérő leveledet, írd meg fix elfoglaltságaidat, kéréseidet, kéréseidet az alábbi e-mail címre:

Forrai Péter
30/9449944

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 102677341