Tulajdonságok

Kerület: XV.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács

Xv. Kerületi kisebb forgalmú házhoz szállításos éttermünkbe keressünk Szakácsot és pizzaszakácsot azonnali kezdéssel.
Családias kis étterem nyugodt körülmények.Munka idő napi 10 óra teljes bejelentéssel napi bérezéssel.
Szakács óradíj 1400 ft /ó átlagos magyar konyha heti menüztetéssel
Pizzaszakács óradíj 1200 ft /ó kézzel nyújtott tészták készítése
Címünk 1151 Fő út 10 Palotagyöngye kertsöröző és pizzéria
Feladás dátuma: április 17. 14:30.

Kapcsolatfelvétel