(Hirdetésazonosító: 78885795) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 171 600  Ft Bruttó bér: 173 800  Ft Bruttó bér: 165 000  Ft Bruttó bér: 158 400  Ft Bruttó bér: 220 000  Ft Bruttó bér: 154 000  Ft Bruttó bér: 171 600  Ft Bruttó bér: 178 200  Ft Bruttó bér: 173 800  Ft Bruttó bér: 184 800  Ft
Céges

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XVI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás

Leírás

16. Kerületi konyhánkba keresünk pizza szakácsot vagy péket esetleg szakács kollegát pizza pályára, valamint konyhai kisegítőt fritu pályára .
Heti 3-4 napos munkarend, 10:00- 22: 00-ig, választható heti vagy havi fizetés.
Érdeklődni telefonon a 06707737324-es vagy a 06704154530-as számon lehet minden nap 10:00-20:00-ig.
Feladás dátuma: április 24. 23:38.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.