Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: FB Workpower Kft

Partnereink megbízásából budapesti 4- és 5 csillagos szállodákba keresünk szakács és cukrász munkakörbe munkavállalókat alkalmi és/vagy állandó jelleggel. (Mellékállásban is végezhető.)
A munkakör betöltése szakképesítéshez kötött. Vállalkozó kedvű, de elkötelezett pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Ha tanulmányai folyamatban vannak, de még nem szerzett képesítést, szintén tudjuk foglalkoztatni (szakács, cukrász tanulók jelentkezését is várjuk).
jelentkezés: a vass.istvan@stampi.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal, vagy személyesen irodánkban:
1074 Bp., Huszár u. 6. P-1. kedden 11-16, vagy csütörtökön 9-16 óra között.
www.fbworkpower.hu
Feladás dátuma: november 6. 10:24.

Kapcsolatfelvétel