Bruttó bér: 14 175  Ft / nap Bruttó bér: 14 000  Ft / nap Bruttó bér: 17 500  Ft / nap Bruttó bér: 13 825  Ft / nap Bruttó bér: 12 600  Ft / nap Bruttó bér: 13 125  Ft / nap Bruttó bér: 14 350  Ft / nap Bruttó bér: 14 175  Ft / nap Bruttó bér: 12 250  Ft / nap Bruttó bér: 13 475  Ft / nap

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: IL Treno hálózat

IL Treno étterem és házhoz szállítás gyakorlott hátsópályás szakácsot keres kiemelt fizetéssel. Kizárólag szakácsok jelentkezését várjuk.
Részletek és jelentkezés:
maria@iltreno.hu vagy telefonon a 0630-9474335 számon.

IL Treno expressz és házhozszállítás
Feladás dátuma: augusztus 11. 10:28.

Kapcsolatfelvétel