Tulajdonságok

Helység: Debrecen
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács

Gyakorlattal rendelkező szakácsot keresünk meleg-pályás szakács munkakörbe.

Feladatok:
- az étlapon szereplő ételek megfelelő mennyiségben és minőségben történő elkészítése,
- részvétel az alapanyagok vételezésében,
- nyersanyagok előkészítése, feldolgozása.

Elvárások:
- szakácsként szerzett min. 1 éves tapasztalat,
- pontos, precíz munkavégzés,
- csapatjátékos hozzáállás.

Amit ajánlunk:
- fiatal, jó hangulatú csapat,
- jártasságot szerezhet a távol-keleti konyhaművészetben.

Jelentkezés: kérjük küldjön magyar nyelvű önéletrajzot a vajda.k@wasabi.hu mailcímre.
Feladás dátuma: szeptember 25. 12:49.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel