Egyedi ajánlat!

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács

Szakács kollégákat keresünk azonnali kezdéssel, rugalmas beosztással, egy jó hangulatú, fiatalos, 11.kerületi étterembe, a 4-es Metro kelenföldi megállójától pár perc sétára. Érdeklődni a 0630 855 8530 számon lehet minden nap 11 órától.
Elvárások:
középfokú szakképesítés
pontos, precíz munkavégzés
munkatapasztalat
terhelhetőség
Amit kínálunk:
Kiemelkedő fizetés.Jól felszerelt,légkondicionált konyha.
A szállásban is tudunk segíteni!
Feladás dátuma: december 11. 17:29.

Kapcsolatfelvétel