(Hirdetés azonosító: 52793924) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 840  Ft / óra Bruttó bér: 984  Ft / óra Bruttó bér: 972  Ft / óra Bruttó bér: 1 200  Ft / óra Bruttó bér: 876  Ft / óra Bruttó bér: 900  Ft / óra Bruttó bér: 888  Ft / óra Bruttó bér: 960  Ft / óra Bruttó bér: 876  Ft / óra Bruttó bér: 972  Ft / óra

Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Don Pepe

Budapest II. kerületben, Hűvösvölgyi úton található Don Pepe étterembe szakácsot (meleg konyhás, Nem pizza-szakácsot) keresünk teljes- vagy részmunkaidőben, lehetőleg hosszú távra.

Akár pályakezdő szakácsok jelentkezését is várjuk!

Az üzletben kizárólag házhoz szállítás működik, á la carte kiszolgálás nincs.

Jelentkezni a megadott telefonszámon lehet. (Vagy személyesen az üzletben bármely nap, munkaidőben.)

Fizetés: 1.200 Ft/óra

Cím: 1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 114.

Nyitva tartás:
H-V: 11-23

30/304706280
Feladás dátuma: szeptember 9. 15:44.

Kapcsolatfelvétel