Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács

Budapest, XI kerületében Menyecske utcai Don Pepe étterem szakképzett szakácsot keres, havi 15-17 napos munkarendben.

Amennyiben ügyes vagy és megfelelsz az elvárásoknak, tisztán, igényesen végzed a munkád, valamint szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk.

Üzletünk könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel is, a Kelenföldi Pályaudvarról.

Amennyiben szükséges, lehetőségünk van, rendezett körülmények között szállást biztosítani.

Havi nettó bér: 350.000 Ft

Fontos, hogy légy szorgalmas, és szeresd a rendet, tisztaságot magad körül. Kérjük, hogy olyan kollégák jelentkezzenek, akik megbízhatóak, és hosszabb távú, jó légkörű, hangulatú helyen szeretnének dolgozni. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a menyecskeuv@donpepe.hu e-mail címen lehet.
Feladás dátuma: július 9. 17:37.

Kapcsolatfelvétel