Tulajdonságok

Kerület: XVIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Eurest Kft

Szeretne egy megbízható, stabil munkahelyen dolgozni? Szeret főzni?

Jelentkezzen hozzánk:

Szakács kollégának (Budapest 18.ker)

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 nap, hétfőtől vasárnapig
Munkavégzés: állandó műszak: H-P 12-20, Szo-V: 7-15
Helyszín: Budapest 18. kerület (iskola területén üzemelő főzőkonyha)

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a kondor@eurest.hu e-mail címre

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet H-P-ig 7:00-15:00-ig: 06 1/294-2462

Feladatok:
a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése),
ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása,
konyhai kisegítők munkájának irányítása, összehangolása.

Amit elvárunk:
szakács végzettség (szakiskolai, vagy szakközépiskolai bizonyítvány),
minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat,
érvényes negatív tüdőszűrő lelet,
kulturált, ápolt, tiszta megjelenés, személyi higiénia,
pontosság, alaposság,
állóképesség, kézügyesség.

Amit kínálunk:
támogató, barátságos, vezető,
jól felszerelt professzionális konyha, minőségi alapanyagok,
bejelentett munkahely,
korrekt bérezés,
munkaruha, étkezés.
Feladás dátuma: május 24. 11:40.

Kapcsolatfelvétel