(Hirdetés azonosító: 91334292) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 1 500  Ft / óra

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Szakács

Még mindig keresünk egy szakács kollégát! 13. Kerületi étterem csapatbővítés okán 1 fő szakácsot keres.
A lényeg:
Napi 13 óra munka
Normálisan felszerelt konyha
Nem havonta cserélődő kollégák
Normál bejelentés
Nem lehet hamarabb hazamenni cserébe tovább sem kell benn maradni.
Főzni kell, nem mosogatni,nem árut rendelni stb...
Fizetés havonta
Kezdő bér 1500/óra egy ledolgozott hónap után garantált béremelés.
Bíró Gábor
06704528909
Ha nem veszem fel az azért van mert dolgozom, vissza foglak hívni.
Email: adambenett23@gmail.com
Feladás dátuma: május 6. 11:31.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel