Szakácsokat keresünk 2800ft/ óra bérrel!!

Bruttó bér:

850 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 9., 12:35
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Szakács

Belvárosi VII. Kerületi nagyon jól menő magyaros jellegü éttermünkbe keresünk új szakácsokat az étterem és a terasz bővítése miatt. Ami fontos a jó munkabírás, kreativítás, csapatban dolgozás családias környezetben. Fizetés hetente van 2800ft/ órabérrel vagyis naponta12 órában 33600ft. A munka reggel 12h.-tól kb. éjfélig tart. A cím: VII.Kerület Dob utca 2. Drum Café Lángos és Gulyás Bár.Jelentkezni lehet Hódi László Éttermi igazgatónál: vagy Bátkay Zsoltnál vagy személyesen az étteremben minden nap reggel 8h-tól 24h-ig. A cím: Bp. VII. Kerület Dob u.2 Drum Café

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146858092

Jófogás alkamazás QR kód