Bruttó bér: 750 000  Ft Bruttó bér: 800 000  Ft Bruttó bér: 760 000  Ft Bruttó bér: 740 000  Ft Bruttó bér: 760 000  Ft Bruttó bér: 750 000  Ft Bruttó bér: 1 000 000  Ft Bruttó bér: 830 000  Ft Bruttó bér: 800 000  Ft Bruttó bér: 750 000  Ft

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: USA
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Vajda Zoltán

Szakácsokat keresünk 12$-18$-os kezdő órabérrel, képzettségtől és tapasztalattól függően. Feltételek: Angol nyelvtudás, minimum 5 éves gyakorlat, külföldi munkatapasztalat, nemzetközi konyha ismerete, nem alkoholizálás.

Heti 40-60 órás munkahetek! Szállás nagyon jó hotelszobában, melynek költsége 100$/hét.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a következő e-mail címre: usaszallodamunka@gmail.com Tárgyba kérjük beírni, hogy "szakács munkára jelentkezés".

Olvass tovább: http://www.eszakamerikai-munka.com/ettermi-munkak/
Feladás dátuma: november 15. 20:29.

Kapcsolatfelvétel