(Hirdetés azonosító: 79890104) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 247 160  Ft / hó Bruttó bér: 273 880  Ft / hó Bruttó bér: 334 000  Ft / hó Bruttó bér: 257 180  Ft / hó Bruttó bér: 240 480  Ft / hó Bruttó bér: 270 540  Ft / hó Bruttó bér: 243 820  Ft / hó Bruttó bér: 237 140  Ft / hó Bruttó bér: 243 820  Ft / hó Bruttó bér: 247 160  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Arco- S Kft

Óbudai étterembe gyakorlattal rendelkező szakácsot keresünk. A munkaidő hétfőtől-péntekig 06-15 óráig tart. Azok jelentkezését várjuk akik egy kiszámítható munka-időbeosztást szeretnének és szabad hétvégéket.
Az önéletrajzokat az arcoservices.kft@gmail.com címre vártjuk.
Feladás dátuma: szeptember 11. 08:43.

Kapcsolatfelvétel