Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács

Budapesti Expo Congress Hotelünkbe váltott műszakú munkavégzéssel, szakács kollegát keresünk. Az új munkatárs feladata lesz a szállodai reggeli és ala carte étlek elkészítése. A munkakörre való jelentkezésnél fontos a végzettség és legalább 3 éves szakmai tapasztalat.Ha részese szeretne lenni egy változatos és kihívásokkal teli munkahelynek,
illetve fontosnak tartja a családias légkört és dinamikus környezetet, ez esetben várjuk jelentkezését a hr2@mellowmoodhotels.com email címen, de telefonon is szívesen válaszolunk kérdéseire a 06/20/413/6507-es telefonszámon.
Feladás dátuma: augusztus 10. 20:38.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel