2 db

Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: III.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács

Budapest III.kerület Békásmegyer Nád utca 4 szám alatt lévő Faház étterem szakácsaink mellé magyaros ételekhez magyaros ízekhez jól értő szakembert keresünk. Munkaidő havonta átlag 22 nap Napi 12 órát kell dolgozni .nincs éjszakázás ,mert a nyitvatartásink reggel 7-este - ig tart .Szakmáját szerető jó kollegiális kapcsolatot építő kollégát keresünk hosszú távra . Versenyképes fizetést adunk !
Feladás dátuma: szeptember 13. 19:13.

Kapcsolatfelvétel