3 db

Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Judit és Zsolt

Leírás

Sziasztok!
A Kicsizsoba keresek szakácsot a konyha vezetésére!
Ha nem tudsz mindent, segítünk, ne vedd támadásnak!
Legyen késed, ruhád, kedved!!!
Egyszemélyes konyha, időközönkét melós, de mindíg segítünk ha sok a meló, ez egy csapat
Hétköznap 10-15-ig konyhai kisegítő jön(mosogatás, előkészítés).
Éttermi rendszerrel dolgozunk!

Heti 5 nap, a Vasárnap és egy plusz nap mindig szabad (ekkor főzök Én).
Bejelentett munka, 6:30-16:30-ig, netto:1300-1400ft/óra és az étterem forgalma után plusz pénz!

Minden nap frissen jön a zöldség és a hús!

Ha szereted a kreatív reggeliket és bírod a melót Jelentkezz!

Életrajz:kicsizso@kicsizso.hu
Személyesen: Frankel Leó 11. Kicsizso.

Üdv: Zso
Feladás dátuma: június 13. 23:35.

Kapcsolatfelvétel