3 db

Tulajdonságok

Kerület: XVI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Gastro Komplex kft

Bp. XVI. kerületi Happy Food nemzetközi éttermünkbe keresünk hosszú távra , A'la Carte ételek készítésében jártas, gyakorlattal, szakmai szeretettel és alázattal rendelkező Szakács munkatársat azonnali belépéssel! Jelenleg 4 szakács kollégával dolgozunk, de bővítenünk kell a konyhát. Olyan csapattársa van szükségünk, aki gyors, összeszedett és szereti a kihívásokat.
Kérlek mielőtt jelentkezel, olvass utána az étteremnek a facebookon www.facebook.com/HappyFoodCoffee/ vagy a weboldalunkon www.happyfutar.hu. Köszönöm.

Kezdő szakácsok jelentkezését is várjuk.
Kezdő nettó órabér gyakorlott szakácsoknak 1300 Ft.
Kezdő szakácsoknak pedig nettó 1100 Ft

Fiatalos csapat, Versenyképes fizetés, rugalmas munkaidő, átlag heti 3-4 munkanap.
Önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével várjuk a viktoria.toth79@gmail.com e-mail címre, illetve érdeklődni lehet telefonon +36706227497 számon vagy személyesen az étteremben.
Feladás dátuma: március 11. 18:53.

Kapcsolatfelvétel