Bruttó bér: 180 000  Ft / hó Bruttó bér: 250 000  Ft / hó Bruttó bér: 197 500  Ft / hó Bruttó bér: 180 000  Ft / hó Bruttó bér: 197 500  Ft / hó Bruttó bér: 195 000  Ft / hó Bruttó bér: 197 500  Ft / hó Bruttó bér: 197 500  Ft / hó Bruttó bér: 202 500  Ft / hó Bruttó bér: 175 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Pidental Fogászati Gyartó Kft

Gép gyártó kisvállalkozás, keres raktárost, műszerészt és betanított munkást egy műszakos munkarendbe zuglói munkahelyre.
Valamilyen műszaki végzettség előnyt jelent.
Munkarend: 40 órás munkahét 7:30-tó 16:00-ig.
Kapcsolattartó:
Holly Károly
Telefon: 0630-535-8081
email: gyartas@pidental.hu
Feladás dátuma: május 29. 18:24.

Kapcsolatfelvétel