Bruttó bér: 2 888  Ft / óra Bruttó bér: 3 800  Ft / óra Bruttó bér: 3 154  Ft / óra Bruttó bér: 3 078  Ft / óra Bruttó bér: 3 002  Ft / óra Bruttó bér: 2 850  Ft / óra Bruttó bér: 2 888  Ft / óra Bruttó bér: 2 698  Ft / óra Bruttó bér: 2 812  Ft / óra Bruttó bér: 3 116  Ft / óra
Kiemelt! Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Építőipari munkás

Építőipari fővállalkozó zrt budapesti homlokzat hőszigetelési munkáira azonnali munkakezdéssel hosszútávra felvesz szakképzett dryvitosokat. (kizárólag szakmunkások jelentkezését várjuk, akár brigádban)
Bérezés: nettó 2.500 ft/óra + bejelentés + vidékiek esetében munkásszálló biztosítás
Fizetés: hetente
Jelentkezni: A +361 474 8170-es központi telefonszámon lehet az alább megjelölt időpontokban:
h-cs: 08:00-17:00
p: 08:00-14:00
Feladás dátuma: augusztus 13. 19:45.

Kapcsolatfelvétel