6 db

Tulajdonságok

Multirégió Fejér, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest
Kerület: IX.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: P. Geri Kft

Speciális gluténmentes alapanyagokkal dolgozó önkiszolgáló éttermünkbe kreatív, nyitott szakács munkatársat keresünk azonnali kezdéssel.

A szakmád iránt elhivatott, az újdonságokra nyitott szakember vagy és hosszútávra tervezel?

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, fiatal, lelkes csapat tagja lenni?

Küld el fényképes, szakmai önéletrajzodat az alábbi címre: info@szederindaetterem.hu

Főbb feladatok:
- kész ételkalkuláció alapján az étlapon szereplő ételek elkészítése, étlap tervezésben való aktív részvétel
- konyhai higiéniai szabályok alkalmazása, és kontrollálása
- konyhai kisegítő személyzet munkájának felügyelete koordinálása
- diétás elveknek megfelelő konyhatechnológia elsajátítása, alkalmazása a dietetikus iránymutatása szerint
- tanulók oktatásában való részvétel
- gyártással összefüggő adminisztrációs feladatok elvégzése

Amit kínálunk:
- versenyképes juttatási csomag
- BKV bérlet térítése
- stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség
- kellemes, biztonságos munkakörnyezet
- jó munkahelyi légkör

Elvárások:
- szakács vagy diétás szakács és ezzel egyenértékű szakirányú végzettség,
- középfokú iskolai végzettség és érettségi előnyt jelent
- legalább 2 éves éttermi területen szerzett szakmai gyakorlat
- pontos, igényes, önálló munkavégzés
- megbízhatóság, kreativitás, terhelhetőség és jó állóképesség
- erkölcsi bizonyítvány, egészségügyi alkalmasság
- alapfokú számítástechnikai ismeret
Feladás dátuma: január 24. 10:50.

Kapcsolatfelvétel