Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Miklos Innovations Kft

Leírás

Szakácsot Keresünk !

Kérjük azokat akik már egyszer jelentkeztek nálunk , azok ne jelentkezzenek újra! Köszönjük !

Melegkonyhával rendelkező V. kerületi burgerezőbe keresünk szakképzett, dolgozni akaró és tudó szakácsot.

Napi 15.000Ft (fix) Kezdő fízetésért, havi 15 napra!
( Tehát 225.000 Ft/hó az biztos, napi 12 óráért, és havi 15 napért! )

Kiemelkedő forgalom esetén plusz pénz , arányosan a forgalommal!

Bejelentett munkakör, havonta egyszer van fízetés !

11.30-ra járunk dolgozni, délben nyítunk, este 11-kor zárjuk a konyhát.
Két szakács dolgozik egy műszakban, konyhalány segítséggel.

A burgereken kívül, pár saláta, tészta és marhapörkölt van az étlapon. Olyan szakácsot keresünk, aki magára és a munkájára is igényes.

Érdeklődni kizárólag telefonon lehet Szabó Miklósnál a megadott számon! 06 30 337 1974

Köszönjük!
Feladás dátuma: július 9. 08:03.

Kapcsolatfelvétel