Festő szakember kőműves és segédmunkás felvétel

Feladás dátuma:

máj 8., 15:44

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Festő

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Leírás

Budapesti munkákhoz felveszünk hosszú távra kollégákat!
Munkaidő: Hétfőtől-péntekig 07:00-16:00 (esetenként hétvégi munkavégzéssel) Heti bérezésael.
Feladatok: Lakásfelújítás, festés-mázolás, homlokzati hőszigetelés
Olyan munkatársat keresünk, aki hatékonyan és önállóan tudja végezni a munkáját,
folyamatos terhelhetőséggel bír és precíz, gondos munkát tud végezni.
Elvárás a kulturált viselkedés és a józan életmód is.
Bérezés megegyezés szerint.
Jelentkezés az alábbi telefonszámon 8 ó és 16 ó közt, sms -üzenetben, vagy emailben.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147628604

Jófogás alkamazás QR kód