Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: MountainValley Kft

A Mountainvalley Kft., XIII. kerület, Kárpát utca 31. számú üzletébe egész- vagy részmunkaidőbe fiatal, talpraesett munkatársat keresünk. Cégünk 2011 óta működik, hosszú távra keressük kollégánkat.

Főbb feladatok: vásárlók kiszolgálása, számlázás, fizetés bonyolítása, előkészített termékek csomagolása, az üzletben csörgő telefon kezelése

Elvárás: légy talpraesett, tanulj hamar, találd fel magad. Légy kedves, de határozott. Ideális jelölt vagy, ha műszakibb beállítottságú vagy, és odafigyelsz a munkádra.

A munka nem bonyolult, pár alap dolgot kell hozzá csak megtanulni.

Előny, ha már használtál Naturasoft számlázót, bankkártya-terminált, illetőleg kézi csomagzárót. De ez mind megtanulható könnyen.

Amit mi ajánlunk:
- izgalmas, új dolgokkal ismerkedhetsz meg (ha érdekel a lézergravírozás, nagyformátumú nyomtatás stb.)
- 2011 óta stabil, megbízható cég vagyunk, (köztartozásmentes adózók vagyunk, NAV megbízható adózók vagyunk, Bisnode "AA" ezüst oklevelünk van stb.)
- 100%-ban bejelentett munkaviszony
- előrelépési lehetőség
- versenyképes fizetés - fix éves emelések és év végi jutalmak
- bónusz: legtöbb ügyfelünk jófej, szeretünk velük dolgozni, Te is kedvelni fogod őket

A jelentkezést KizÁrÓlag a kozpont@mountainvalley.hu e-mail címünkre várjuk az alábbiak szerint:
- fényképes önéletrajz
- jelöld meg, hogy 4, 6 vagy 8 órás munkát tudnál vállalni
- milyen fizetésben gondolkozol
- hétköznap délután vagy hétvégén tudnál-e beszélgetésre jönni
Feladás dátuma: május 30. 11:01.

Kapcsolatfelvétel