Szállodai éjszakai recepciós Budapest

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
3T Zrt

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Szállodai recepciós

Budapest, VIII. kerületi szállodánk csapatába, hosszú távra várjuk jelentkezésedet Szállodai éjszakai recepciós pozícióba.
Ha jelentkezel hozzánk, a következő követelményekre számíthatsz:
vendégek érkeztetése, bejelentkezése, távozáskor kijelentkezése;
számlakiállítás, forintos és eurós (kártyás és készpénzes) fizetés lebonyolítása, kassza kezelése, nyitása-zárása;
folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel, vendégkérések kezelése;
kapcsolattartás a reggeliztető kollégákkal.

12 órás műszak (19:00-07:00) heti három, illetve négy szolgálati nap.

Számunkra az ideális jelölt:
pontos, megbízható,
önálló, de csapatban is jól megállja a helyét,
írásban és szóban is jól kommunikál angolul,
ápolt és igényes megjelenésű,
udvarias, vendégközpontú és
erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik.

Szállodai recepciós munkakörben szerzett tapasztalat, illetve az angol nyelven felül, más nyelv ismerete előny, de nem feltétel.

Vidéki munkavállaló részére költségtérítést, vagy a hotelhez közeli szálláslehetőséget tudunk biztosítani.

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzoddal kizárólag az e-mail címen tudod megtenni.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145767307

Jófogás alkamazás QR kód