Sürgős!
Kerület: X.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Recepciós
Cégnév: Hotel Omnibusz Kft

10. kerületi 3 csillagos szálloda keres, azonnali kezdéssel, állandó és kisegítő munkakörbe, nappalos és éjszakai műszakokra ( 12 órás ) kollégát.
Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Versenyképes fizetés és extra jutalékok, emelett családias hangulat.

BKV bérlet támogatást és étkezést biztosítunk.

Jelentkezés (bérigénnyel): Fényképes önéletrajzokat várjuk a következő címre:
hermi78@gmail.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel