Bomba ajánlat!

Szállodai vagyonőr, Bp, 7. Ker

Bruttó bér:

700 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 30., 17:39

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
KONA-Sec. Kft

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Személy - és vagyonőr

Budapesten, VII. Kerületi szállodánkba keresünk azonnali kezdéssel 1 férfi kollégát, 12 órás nappali és éjszakás szolgálatra. Óradíj: nettó 2000 Ft, egy hónapban kb 240 órát lehet dolgozni. Fiatalos csapat, pontos fizetés, hosszú távú munka. Főbb feladatok: a szálloda rendjének biztosítása, a recepció munkájának segítése, ritka esetben szállóvendégek gépkocsijának leparkolása. Elvárások: alapfokú angol nyelvtudás, "B" kategóriás jogosítvány, kulturált megjelenés, vendégközpontú hozzáállás, önálló munkavégzés. Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajzzal az alábbi email-címre:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147362902

Jófogás alkamazás QR kód