Bruttó bér: 165 000 Ft / hó
Kerület: II.
Kategória: Egészségügy / szépség
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz, motivációs levél, szakképesítést igazoló dokumetum
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egészségügyi asszisztens
Cégnév: VIP Dental Röntgen Kft

Piacvezető fogászati röntgen központ, újonnan nyíló székesfehérvári rendelőjébe keres fogászati asszisztenseket, dentálhigienikusokat azonnali belépéssel.
Betanítás biztosított. Idegen nyelv tudása előnyt jelent.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje elfényképes önéletrajzát az iroda@vipdental.hu email címre, vagy keressenminket a 30/405-3020- as telefonszámon.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel