(Hirdetés azonosító: 60960429) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 178 200  Ft / hó Bruttó bér: 220 000  Ft / hó Bruttó bér: 156 200  Ft / hó Bruttó bér: 158 400  Ft / hó Bruttó bér: 176 000  Ft / hó Bruttó bér: 176 000  Ft / hó Bruttó bér: 180 400  Ft / hó Bruttó bér: 184 800  Ft / hó Bruttó bér: 156 200  Ft / hó Bruttó bér: 156 200  Ft / hó

Tulajdonságok

Megye: Nógrád
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

Személy és vagyonőröket keresünk! 24/48 -as munkarendbe.Objektumőrzési feladatok ellátására.
Teljeskörü bejelentéssel (Kifizetett szabadság, betegállomány)

Önéletrajzokat lehet küldeni: laszlo.wilhelm@hu.issworld.com címre
Telefonon érdeklődni lehet a 0630 977 2192 -es telefonszámon.
Feladás dátuma: július 13. 11:48.

Kapcsolatfelvétel