Bruttó bér: 468  Ft Bruttó bér: 444  Ft Bruttó bér: 450  Ft Bruttó bér: 420  Ft Bruttó bér: 504  Ft Bruttó bér: 474  Ft Bruttó bér: 486  Ft Bruttó bér: 650  Ft Bruttó bér: 444  Ft Bruttó bér: 432  Ft

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Vagyonőr
Cégnév: Cattani Partner Kft

Budapest 14. kerületébe keresünk személy-és vagyonőr végzettséggel rendelkező munkavállalót.

Elvárás:
határozott fellépés
jó megjelenés
személy- és vagyonvédelmi ismeretek

Irodaház- és telephely őrzésvédelmi feladataira keresünk személy-és vagyonőri végzettséggel rendelkező személyeket.

Jelentkezni az alábbi e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet, vagy érdeklődjön telefonon.

Email cím: iroda@cattani.hu

Várjuk az önéletrajzokat!
Feladás dátuma: szeptember 13. 06:56.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel