(Hirdetés azonosító: 75240968) Hirdetés kezelése »
2 db
Bruttó bér: 201 600  Ft / hó Bruttó bér: 240 000  Ft / hó Bruttó bér: 168 000  Ft / hó Bruttó bér: 194 400  Ft / hó Bruttó bér: 187 200  Ft / hó Bruttó bér: 189 600  Ft / hó Bruttó bér: 192 000  Ft / hó Bruttó bér: 180 000  Ft / hó Bruttó bér: 172 800  Ft / hó Bruttó bér: 201 600  Ft / hó
Kiemelt! Céges Multirégió Budapest

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr
Cégnév: Tétény-Adler Kft

Tétény-Adler Kft. Személy és vagyonőr kollégát keres Budapest XI.ker. területére, 24/48 beosztásban.

Főbb feladata: zárt telephely felügyelete.Szolgálatonként 2 fő

Elvárás: Büntetlen előélet,pontos munkavégzés,szabálykövető magatartás,ápolt megjelenés.

Amit kínálunk:Hosszútávú munkalehetőség,stabil vállalati háttér,bejelentett munkavégzés,saját alkalmazásban (Nem munkaerő kölcsönzőn keresztül), minden hónap 8-ig fizetés,fizetett szabadság,családi pótlék,utazási hozzájárulás.

Cég által biztosított egyéni felszerelések: Formaruha,taktikai öv,URH rádió,gumibot,gázspray,stb.

Fényképes önéletrajzot az:adler@adlersecurity.hu e-mail címre várjuk.
Feladás dátuma: szeptember 25. 12:29.

Kapcsolatfelvétel